Podsumowanie konkursu Daj Się Poznać 2016

Maciej Aniserowicz na swoim blogu ogłosił koniec zorganizowanego przez niego konkursu Daj Się Poznać. Do finału przeszło 70 uczestników. Ja nie znajduję w finałowej 70-tce, lecz od samego początku wiedziałem że nie osiągnę tego celu z wielu powodów. Liczył się fun i nauka nowych rzeczy.

Program niestety nie został ukończony, właściwie nawet na dobrze nie zacząłem go pisać – zrobiłem ogólną strukturę projektu i pierwsze encje i widoki. Natomiast dużo czasu spędziłem na poznawaniu .net Core – więc nie można powiedzieć że to był czas zmarnowany. Gdybym nie ten blog to .net Core liznąłbym znacznie później. Poświeciłem czas na przejrzenie kodu źródłowego m.in. Entity Framework, czytanie innych blogów o tej technologii a także na szukaniu rozwiązań standardowych problemów związanych z .net Core.

Pisanie aplikacji będę kontynuował, ale już bez presji czasu – tym samym ustawiam osobisty finał konkursu na rok 2017. Dodatkowo na blogu będę więcej wpisów umieszczał na inne tematy. Zakładam 1 wpis na tydzień, chociaż trudno określić jak to będzie w wakacje ;]

A oto lista blogów które śledziłem (i nadal będę):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *